وبلاگ

10 ترفند ساده و سرگرم کننده سگ

10 ترفند ساده و سرگرم کننده سگ

10 ترفند ساده و سرگرم کننده سگ

10 ترفند ساده و سرگرم کننده سگ هنگامی که بر اصول تربیت سگ مسلط شدید – بنشینید، بنشینید، بیایید، بمانید – می توانید به سراغ ترفندهای سرگرم کننده سگ بروید. آموزش تکان دادن، غلت زدن، چرخیدن، التماس کردن، یا تعظیم کردن به سگ، از نظر ذهنی برای فروش اینترنتی غذای سگ تحریک‌کننده است، راه خوبی برای پیوند دادن و تقویت دستورات اولیه است. حتی یک مبتدی می تواند به توله سگ یا سگ بالغ آموزش دهد تا ترفندهای سرگرم کننده را انجام دهد.

به علاوه آموزش دادن ترفندهای جالب سگ به سگ برای نشان دادن برای دوستان بسیار سرگرم کننده است!

ببوس

آموزش بوسیدن سگ یکی از ساده ترین ترفندها برای آموزش است. در حالی که همه از خوردن سگ بزرگ و خیس لذت نمی برند، این ترفند سگ معمولاً با بچه ها بسیار خوب انجام می شود. با قرار دادن یک خوراکی کوچک روی گونه خود و اضافه کردن فرمان، به زودی قادر خواهید بود تمام محبتی را که می خواهید از سگ خود در صورت تقاضا دریافت کنید!

یکی دیگر از مزایای آموزش بوسیدن به سگتان این است که می تواند به شما در جلوگیری از لیسیدن ناخواسته کمک کند.

صحبت

آموزش صحبت کردن به سگ سرگرم کننده است و به حل یک مشکل رفتاری رایج کمک می کند. بسیاری از مربیان سگ توصیه می کنند از دستورات “صحبت” و “آرام” برای پایان دادن به پارس بیش از حد استفاده کنید. فرمان دادن به سگ شما به سگ شما اجازه می دهد در موقعیت های خاص پارس کند و همچنین به شما این امکان را می دهد که کنترل کنید که پارس باید شروع و متوقف شود. همچنین نشان دادن مهارت های گفتگوی سگ خود در جمع های خانوادگی بسیار سرگرم کننده است!

پشتیبان گیری

پشتیبان گیری یک ترفند سرگرم کننده سگ است که می تواند در موقعیت های مختلف مفید باشد. هنگامی که سگ شما می‌داند چگونه بر اساس فرمان پشتیبان‌گیری کند، می‌توانید از آن برای جلوگیری از خروج عجله از در، شلوغ کردن شما در یخچال یا صرفاً برای سرگرم کردن دوستانتان استفاده کنید.

آموزش پشتیبان گیری به سگ نسبتاً ساده است. تنها چیزی که نیاز دارید کمی صبر و یک مشت غذا است. شما می توانید به سرعت سگ را آموزش دهید که در هنگام دادن فرمان از چند مرحله پشتیبان بگیرد.

پنجه ها را تکان دهید

از سگتان بخواهید که با دست دادن (یا پنجه ها، در صورت لزوم) با دوستانتان سلام کند. این یک ترفند آسان فروش اینترنتی غذای سگ است که معمولاً می توانید سگ را در چند جلسه آموزشی کوتاه آموزش دهید. بیشتر سگ ها به طور طبیعی استفاده از پنجه های خود را دوست دارند و از توجه مثبتی که هنگام انجام این ترفند دریافت می کنند لذت خواهند برد.

آزمایشگاه شکلات تکان می دهد

آموزش دادن به سگ برای تکان دادن سلام یا خداحافظی یک ترفند سرگرم کننده و نسبتا ساده سگ است. با آموزش سگ خود برای تکان دادن پنجه ها شروع کنید. شما از همان حرکتی که سگتان برای تکان دادن استفاده می کند استفاده می کنید تا او را آموزش دهید تا پنجه خود را بلند کند تا تکان دهد. این یک ترفند عالی برای جلب توجه است که تماشای آن بسیار زیبا خواهد بود.

یک شپرد استرالیایی در حال چرخش

با نگه داشتن یک خوراکی در نزدیکی بینی سگ خود، می توانید به راحتی آن را به چرخش درآورید. اگر می خواهید کمی سختی به این ترفند سگ اضافه کنید، می توانید به سگ خود بیاموزید که در جهت خاصی بچرخد. وقتی به آنها نشان دهید که سگ شما چگونه می تواند تفاوت بین چپ و راست را تشخیص دهد، دوماپت دوستان خود را شگفت زده خواهید کرد.

پمبروک ولز کورگی در حال التماس

چه چیزی می تواند زیباتر از این باشد که ببینید سگ شما روی پاهای عقب خود نشسته و پنجه هایش را بالا گرفته و برای التماس غذا می خواهد؟ انجام این ترفند سگ می تواند کمی سخت تر از برخی دیگر باشد، اما با کمی صبر، سگ شما در کمترین زمان به گدایی می نشیند.

شپرد استرالیایی در حال غلتیدن است

اکثر مردم سگ را برای غلتیدن در چندین قسمت کوچک آموزش می دهند و تلاش می کنند 10 ترفند ساده و سرگرم کننده سگ تا سگ را در تمام طول مسیر غلت بزند. آموزش دادن سگ برای انجام این ترفند سگی ممکن است کمی به تلاش نیاز داشته باشد، اما ارزشش را دارد. این بسیار سرگرم کننده است، و همچنین به عنوان بلوک ساختمانی برای چندین ترفند سگ دیگر، مانند بازی مرده عمل می کند.

شپرد استرالیایی مرده بازی می کند

وقتی انگشتت را مثل تفنگ نگه می‌داری و می‌گویی بنگ و سگت روی زمین می‌افتد تا مرده بازی کند، مطمئناً دوستانت منفجر می‌شوند. اگرچه به نظر چشمگیر به نظر می رسد، اما آموزش دادن به سگ برای مرده بازی آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست، مخصوصاً اگر قبلاً آن را برای غلت زدن آموزش داده باشید.

سگ تازی که کمان می گیرد

تعظیم یک ترفند سگ است که شامل این می شود که سگ شما قفسه سینه خود را روی زمین بگذارد در حالی که انتهای عقب خود را در هوا نگه می دارد. شاید آموزش دادن به سگ یک ترفند سخت سگ به نظر برسد، اما حقیقت این است که تعظیم یک رفتار طبیعی برای فروش اینترنتی غذای سگ است.

اگر دو سگ را در حال بازی با هم تماشا کنید، مرتباً آنها را خواهید دید که تعظیم می کنند. مربیان از این رفتار به عنوان کمان بازی یاد می کنند و این روش سگی است که از سگ دیگری می خواهد که بیاید و بازی کند. شما به راحتی می توانید از بازیگوشی طبیعی سگ خود برای آموزش تعظیم استفاده کنید. و این یک راه عالی برای پایان دادن به نمایش تمام ترفندهای جالب سگ جدید است که سگ شما یاد گرفته است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *