غذای سگ رویال کنین

فروش خرید اینترنتی غذای سگ رویال کنین وقتی برای شام خودم خرید می‌کنم، گهگاه لازانیا یخ‌زده، یا پلو برنج فوری، یا یک قوطی سوپ می‌خرم، اما حتی اگر این محصول «کاملاً طبیعی» باشد، می‌دانم که طبیعی نیست. این غذای فرآوری شده است و من معمولا سعی می کنم به مواد تازه بچسبم. اکثر افرادی که من می شناسم همین احساس را دارند.

اگر قسمت اول و دوم این مجموعه را خوانده باشید، می‌دانید که پاسخ به این سؤالات به راحتی و بازاریابی خلاصه می‌شود. اما علیرغم ماهیت نامطلوب صنعت غذای تجاری حیوانات خانگی، اگر سگ های ما در رژیم غذایی کیبل سالم باشند، آیا واقعاً مهم است؟ این مقاله که آخرین مقاله از سری است، در نهایت به جزئیات نیازهای تغذیه ای سگ شما و انتخاب های در دسترس شما می پردازد. سگ‌ها می‌توانند با رژیم غذایی کیبل زندگی سالمی داشته باشند، اما اگر به درستی انجام شود، غذاهای آماده‌شده در خانه می‌تواند گزینه‌ای لذت‌بخش‌تر و مغذی‌تر برای توله سگ شما باشد. در نهایت انتخاب باید با شما باشد و برای اینکه واقعاً از آن شما باشد باید مطلع باشید.

1. نیازهای تغذیه ای

سگ ها با رژیم غذایی متنوعی که شامل گوشت، استخوان، اندام ها، میوه ها و سبزیجات است، رشد می کنند. سگ‌ها گوشتخوار هستند، اما برخلاف گربه‌ها بهتر است بخشی از رژیم غذایی آنها از منابعی غیر از گوشت تامین شود، زیرا مواد مغذی گیاهی می‌توانند به بدن آنها در پردازش و استفاده از چربی‌ها و پروتئین‌های مورد نیازشان کمک کنند.

بیایید به پروفایل های مواد مغذی که بر اساس جامع ترین و علمی ترین تحقیقات موجود است نگاه کنیم. دوماپت همانطور که در مقاله قبلی مورد بحث قرار گرفت، تولید کنندگان غذای حیوانات خانگی باید دستورالعمل های AAFCO را دنبال کنند تا غذای خود را به عنوان “کامل و متعادل” تبلیغ کنند و این دستورالعمل ها اجزای یک رژیم غذایی سالم برای سگ ها را به چهار دسته اصلی تقسیم می کند: پروتئین، چربی، ویتامین ها و مواد معدنی.

پروتئین

سگ های بالغ باید حداقل 18 درصد پروتئین از مواد خشک کل غذای مصرفی خود را مصرف کنند، مقداری که بر اساس وزن، مرحله زندگی و سطح فعالیت سگ تعیین می شود. این معیار همیشه باید برای مقدار آب موجود در غذا تنظیم شود – کنسرو حدود 75 درصد آب، غذای کیبل شده حدود 10 درصد آب و گوشت تازه حدود 70 درصد آب است. اگر به سگ خود غذای خانگی می دهید، گوشت تازه تقریباً 70 درصد پروتئین وزن خشک دارد، بنابراین برآورده کردن این نیاز نسبتاً آسان است.

غذاهای تجاری حیوانات خانگی باید سطح پروتئین خام را برآورده کنند که همانطور که در مقاله آخر ذکر شد، نوعی اندازه گیری توسط پروکسی است. پروتئین تقریباً 16 درصد وزنی نیتروژن دارد، بنابراین سطوح نیتروژن در غذا برای تعیین مقدار پروتئین خام موجود اندازه گیری می شود. متأسفانه، مواد دیگری نیز وجود دارند که حاوی نیتروژن هستند، تقلید از پروتئین و گاهی اوقات نتایج آزمایش را تقلب می کنند.

در حالت ایده‌آل، سگ‌ها پروتئین حیوانی مصرف می‌کنند، زیرا اسیدهای ضروری موجود به اسیدهای مورد نیاز سگ نزدیک‌تر است. علاوه بر کمیت، کیفیت پروتئین در رژیم غذایی سگ بسیار مهم است. کیفیت به تعادل اسیدهای آمینه تشکیل دهنده موجود در یک منبع پروتئین اشاره دارد. پروتئین ها در مجموع بیست اسید آمینه دارند که حدود نیمی از آن ها را سگ ها به تنهایی می سازند. اسیدهای آمینه ای که ساخته نمی شوند “ضروری” در نظر گرفته می شوند زیرا باید خورده شوند. کیفیت پروتئین با توجه به میزان مناسب بودن نسبت اسیدهای آمینه ضروری موجود در پروتئین با نیازهای حیوانی که آن را می خورد تعیین می کند. در حالت ایده‌آل، سگ‌ها پروتئین حیوانی مصرف می‌کنند، زیرا اسیدهای ضروری موجود نزدیک‌ترین اسیدهای مورد نیاز سگ‌ها هستند. غلات همچنین حاوی اسیدهای آمینه ضروری هستند، اما در مقادیر بسیار کمتر. از آنجایی که گوشت بسیار گرانتر است، تولیدکنندگان فروش خرید اینترنتی غذای سگ رویال کنین حیوانات خانگی اغلب از غلات به عنوان منبع پروتئین استفاده می کنند و اسیدهای آمینه لازم را به آن اضافه می کنند.

چربی

همه ما به دلایل زیادی از جمله کمک به جذب ویتامین ها، عملکرد سلولی و انرژی به چربی و مخلوط اسیدهای چرب نیاز داریم. برای سگ ها چربی باید حدود 11-12 درصد رژیم غذایی آنها باشد. چربی های اشباع شده برای سگ ها به اندازه انسان ها مهم نیست زیرا سگ ها HDL (کلسترول خوب) بسیار بیشتری دارند. آنچه اهمیت دارد میزان اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 و تعادل بین آنهاست. سگ های امگا 6 به اسید لینولئیک برای جلوگیری از مشکلات پوستی و پوششی نیاز دارند و از امگا 3 به اسید آلفا لینولنیک (ALA) نیاز دارند که بدن آنها به اسید دوکوزاهگزانوئیک (DHA) تبدیل می کند که حیاتی است. تعادل یا نسبت بین اسیدهای چرب مهم است زیرا امگا 6 بیش از حد ممکن است از تبدیل ALA به DHA جلوگیری کند، اما ما هنوز اطلاعات کافی در مورد آن نداریم. گوشت، تخم مرغ، ماهی و آجیل همگی منابع خوبی از چربی برای سگ ها هستند.

ویتامین ها و مواد معدنی

ویتامین ها از جمله مهمترین مواد معدنی کلسیم و فسفر هستند که برای تولید شیر، رشد و تشکیل استخوان مورد نیاز هستند. پروفایل های AAFCO 1٪ کلسیم و 0.8٪ فسفر در مواد خشک را توصیه می کنند. در طبیعت، سگ‌ها این ماده را از استخوان‌ها و اندام‌های طعمه دریافت می‌کنند و تولیدکنندگان غذای حیوانات خانگی معمولاً از محصولات جانبی، پودر استخوان و فسفات‌ها یا کربنات‌های کلسیم استفاده می‌کنند. برای غذای خانگی سگ، میوه‌ها، سبزیجات، گوشت و استخوان منابع عالی ویتامین‌ها و مواد معدنی هستند فروش خرید اینترنتی غذای سگ رویال کنین می‌توان مکمل‌ها را همانطور که هستند به غذاهای تجاری حیوانات خانگی اضافه کرد. لیست ویتامین های ضروری گسترده است و شامل ویتامین های A، D، E و B12 می باشد.

چیزهای اضافی

در مورد فراوانی مکمل ها، مواد غذایی با ادعاها و درمان های خاص مواد مغذی چطور؟ در قسمت دوم اشاره کردم که هر چیزی که به عنوان چیزی بالاتر و فراتر از حد معمول به بازار عرضه می‌شود – استاندارد پروفایل AAFCO – احتمالاً یک حقه است، اما بیایید کمی عمیق‌تر بگردیم و به برخی از محبوب‌ترین مکمل‌ها نگاه کنیم تا بفهمیم چرا:

غضروف‌های محافظ (مانند کندرویتین سولفات و گلوکزامین): مطالعات انجام‌شده تنها اثر دارونما خفیفی را روی صاحبان انسان نشان می‌دهد (به این معنی که ما تمایل داریم باور کنیم که قرص به سگ کمک می‌کند)، اما هیچ مدرکی برای بهبود واقعی مفاصل وجود ندارد.

پروبیوتیک ها: اگر می خواهید به سگ خود باکتری های خوب بدهید، از ماست تازه استفاده کنید. فرآوری یا فریز کردن ماست تقریباً تمام پروبیوتیک‌های مفید را از بین می‌برد. اگر سگ شما از خوراکی های یخ زده 8 دلاری لذت می برد، حتماً آنها را بخرید. اما بدانید که این بیشتر یک غذای ناسالم است و نه یک مکمل غذایی.

ویتامین C: اغلب برای جایگزینی چیزهایی که از طریق پردازش از دست می‌رود، اضافه می‌شود، اما سگ‌ها خودشان آن را می‌سازند.

چربی های امگا 3: به اندازه کافی در غذای معمولی، بدون اضافه وجود دارد.

درمان ها: حاوی قند زیادی هستند. آب نبات برای سگ شما، پولساز برای شرکت ها.

2. خطرات غذای تجاری حیوانات خانگی

خط غذای صنعتی بیشتر اوقات غذای تجاری برای حیوانات خانگی خوب است. هیچ کس ثابت نکرده است که بهتر یا بدتر از گزینه های جایگزین است. بنابراین اگر غذاهای تجاری حیوانات خانگی تقریباً یکسان و احتمالاً از نظر تغذیه کافی هستند.

بخش دوم این مجموعه راه‌های مختلفی را بیان می‌کند که شرکت‌های تجاری غذای حیوانات خانگی می‌توانند بیانیه مورد نیاز تجزیه و تحلیل تضمینی را ارائه دهند: با انجام یک مطالعه تغذیه، با فرمول‌بندی مواد غذایی به‌طور خاص برای مطابقت با پروفایل‌های AAFCO، یا با ساخت غذاهایی با فرمول‌هایی مشابه با فرمول‌هایی که قبلاً آزمایش شده‌اند. در یک مطالعه تغذیه بهترین راه برای تضمین اینکه دستور غذا از نظر تغذیه ای کافی است، انجام یک مطالعه تغذیه است. اما مطالعات تغذیه پرهزینه و زمان بر است، بنابراین اکثر شرکت ها یکی از گزینه های دیگر را انتخاب می کنند و این همان جایی است که ممکن است مشکلات ایجاد شود.

صرفاً فرموله کردن یک دستور غذای سگ بر اساس پروفایل مواد مغذی AAFCO کافی نیست زیرا بدون مطالعه تغذیه، نمی توان گفت که سگ ها واقعاً چقدر خوب هضم می کنند و از ترکیب مواد مغذی مصرف شده استفاده می کنند. AAFCO سعی کرده است تا با بالا بردن نیازهای مشخصات مواد مغذی بیش از آنچه NRC ضروری تشخیص می دهد، این مورد را جبران کند، اما در نهایت، اگر توله سگ شما ماده مغذی را هضم نمی کند، واقعاً مهم نیست که 10 ماده را دفع کند. میلی گرم یا 100 میلی گرم ویتامین. او هنوز دارد آن را بیرون می ریزد.

فراخوان غذای حیوانات خانگی کار بزرگی است. نه فقط به این دلیل که غذای آلوده بسیار خطرناک است، فروش خرید اینترنتی غذای سگ رویال کنین بلکه به این دلیل که داشتن یک صنعت بسیار غلیظ و محارم به این معنی است که یک ماده بد از یک منبع می تواند درصد زیادی از محصولات موجود در بازار را آلوده کند.

فراخوان‌های سال 2007 از غذاهای آلوده به ملامین شاید غم‌انگیزترین نمونه از اتفاقاتی است که در چنین صنعتی می‌افتد، زمانی که مطالعات تغذیه مورد نیاز نیست. Menu Foods، شرکتی که غذای سگ را برای چندین نام شناخته شده تولید می کرد، چیزی را که فکر می کرد گلوتن گندم بود از چین وارد می کرد، اما در واقع گل گندم آغشته به ملامین بود. ملامین، وقتی به آرد گندم اضافه می‌شود، شبیه پروتئین گندم است و حاوی 67 درصد نیتروژن است، اما بسیار ارزان‌تر از تولید پروتئین واقعی گندم است و به نظر می‌رسد برای گربه‌ها و سگ‌ها سمی است. این ماده آلوده راه خود را به برندهای بسیار زیادی از غذاها وارد کرد، و بدون مطالعات تغذیه کافی، این مشکل تا زمانی که بسیاری از حیوانات خانگی مرده بودند کشف نشد.

غذا دادن به عزیزانتان با مخلوطی غیرقابل تشخیص از مواد فرآوری شده به جای غذای واقعی و تازه ممکن است خطراتی داشته باشد که ما هنوز از آن آگاه نیستیم. بدون مطالعات طولانی مدت (که وجود ندارد)، چگونه می توانیم بفهمیم که اقلام موجود در کیف به اندازه هستند؟ ممکن است فکر کنید که دریافت توصیه از دامپزشک خود بهترین راه است، و در حالی که برخی از دامپزشکان ممکن است پاسخ‌ها را داشته باشند، اکثر آنها این پاسخ را ندارند. دامپزشکان روابطی با شرکت های غذای حیوانات خانگی دارند که مشابه روابط بین پزشکان و شرکت های داروسازی است – آنها با تبلیغ برندهای خاص غذا درآمد کسب می کنند. اما وضعیت دامپزشکان به دلیل دیگری باید برای صاحبان حیوانات خانگی نگران کننده باشد: اکثر آنها آموزش رسمی بسیار کمی در رابطه با تغذیه حیوانات کوچک دریافت می کنند. بسیاری از چیزهایی که دامپزشکان می‌دانند مربوط به تولیدکنندگان غذای حیوانات خانگی است که مبلغ هنگفتی را صرف آموزش و بازاریابی خود می‌کنند.

3. جایگزین ها و خطرات

تنها جایگزین واقعی برای غذای حیوانات خانگی این است که خودتان تهیه کنید (اگرچه گزینه های تجاری برای غذای حیوانات خانگی خام یا کمتر فرآوری شده نیز وجود دارد). رایج ترین اشتباهی که مردم هنگام تهیه غذا برای سگ خود در خانه مرتکب می شوند این است که رژیم غذایی متنوعی ارائه نمی دهند. گوشت خام، استخوان ها و اندام ها باید با میوه ها و سبزیجات تکمیل شوند. میوه ها و سبزیجات نه تنها منابع غذایی عالی را به خود اختصاص می دهند، بلکه به جبران کیفیت پایین گوشتی که امروزه در فروشگاه های مواد غذایی یافت می شود نیز کمک می کنند. در حالی که پروتئین و چربی حیوانات وحشی غنی از تمام اسیدهای آمینه ضروری، چربی ها، ویتامین ها و مواد معدنی است، زیرا خود این حیوانات از رژیم غذایی متنوع و طبیعی استفاده می کنند، کیفیت و ترکیب گوشت خریداری شده در فروشگاه بسیار متفاوت است.

علاوه بر این، در حالی که سگ‌ها نسبت به باکتری‌های خطرناک موجود در گوشت خام کمتر حساس هستند، اما از آن مصون نیستند. ممکن است یک ریسک کوچک باشد، اما همچنان یک ریسک است.

یکی دیگر از مضرات فروش خرید اینترنتی غذای سگ رویال کنین، ناراحتی آن است. برای اطمینان از اینکه غذا از نظر تغذیه متعادل است، کار بیشتر و زمان بیشتری لازم است و عدم صرف زمان و تحقیق می تواند عواقبی داشته باشد. حتی اگر چیزی که به توله می‌دهید فاقد یک یا دو ماده مغذی ضروری باشد، نتیجه می‌تواند یک حیوان خانگی بیمار باشد. همانطور که گفته شد، همین امر در مورد انسان ها نیز صدق می کند – نیازهای تغذیه ای ما پیچیده است – اما اکثر ما بدون نیاز به تجزیه و تحلیل ترکیبات غذایی هر وعده غذایی که می خوریم موفق می شویم سالم باشیم.

4. توصیه یک آماتور

این که آیا قصد دارید به سگ خود غذای تجاری حیوان خانگی بدهید یا غذاهای آماده در خانه یا ترکیبی از هر دو، تصمیم شما به عنوان صاحب سگ است. انتخاب غذای تجاری برای حیوانات خانگی خوب است – مطمئناً راحت است، اما مزایای مهمی برای غذای خانگی وجود دارد که ارزش در نظر گرفتن دارد. اگر تصمیم دارید برای سگ خود در خانه غذا تهیه کنید، مطمئن شوید که برای درک جامع تر از آنچه لازم است، با انتشارات NRC مشورت کنید. نکته مهم این است که تصمیم گیری آگاهانه و سازگار با سبک زندگی شما باشد.

سرگیجه ای که در ابتدای این مقاله به آن اشاره کردم را به خاطر دارید؟ این جایی است که اعمال می شود. غذای فرآوری شده غذای فرآوری شده است، نه ماش معجزه آسا. غذای تازه غذای تازه است، خطرناک نیست. این امکان وجود دارد، و زمانی که عادت کردید، تهیه غذاهای خانگی برای سگتان چندان سخت نباشد. گوشت، میوه ها، سبزیجات و حتی غلات می توانند بخشی از یک رژیم غذایی سالم با استفاده از پروفایل های مواد مغذی AAFCO و کمی عقل سلیم به عنوان راهنمای شما باشند. با تفاوت‌های عمده بین نیازهای تغذیه‌ای انسان و سگ آشنا شوید و خود را در برابر ترفندهای بازاریابی که به نفع صنعت هستند، آماده کنید، نه برای شما، کیف پول یا سگتان. برای اندازه گیری خوب، روزانه یک ویتامین اضافه کنید و اصول اساسی تغذیه را که در زیر مورد بحث قرار گرفته است، دنبال کنید.

همانند غذا دادن به فرزندان یا سایر عزیزان، تعادل، تنوع و اعتدال اصول اساسی تغذیه است که باید راهنمای شما باشد. اگر به او رژیم غذایی متنوعی بدهید، برای حیوان خانگی شما بسیار سخت است که دچار کمبود شود. من هر شب به سگ‌هایم غذای متفاوتی می‌دهم، از جمله انواع کیبل‌ها در صورتی که غذای تازه‌ام تمام شود، و هرگز برای آنها مشکلات گوارشی ایجاد نمی‌کند، زیرا آنها به رژیم غذایی متنوع عادت کرده‌اند. به این ترتیب سگ های من هرگز مستعد ابتلا به انواع کمبودها یا بیماری هایی که در طول زمان با خوردن غذای سگ آلوده یا فرموله شده نادرست رخ می دهد، نخواهند بود.

یک رژیم غذایی متعادل به همان اندازه مهم است. غذاهای تجاری برای شما متعادل هستند، اما هنگام تهیه غذا برای سگ خود در خانه، تلاش بیشتری برای دریافت نسبت های مناسب چربی، پروتئین، ویتامین ها، مواد معدنی و فیبر لازم است. اما لازم نیست هر وعده غذایی شامل همه چیز باشد. ممکن است یک شب به کودک خود به مرغ و اسفناج بدهید، شب دیگر اسپاگتی با سس گوجه فرنگی و کوفته و غذا دادن به سگتان می تواند به همین ترتیب باشد. گاهی اوقات برای سگ‌هایم یک وعده غذایی متعادل مانند سیب‌زمینی شیرین، تخم‌مرغ، اسفناج و گوشت مرغ خام تهیه می‌کنم (من دوست دارم به آنها گوشت خام بدهم، زیرا استخوان‌ها برای خوردن این‌گونه امن‌تر هستند و استخوان‌ها برای دندان‌ها و سلامتی آن‌ها عالی هستند). . شب‌های دیگر آنها فقط اندام‌های بدن را دریافت می‌کنند، با هویج برای میان وعده در طول روز. اگر در حال تهیه وعده های فروش خرید اینترنتی غذای سگ رویال کنین برای سگ خود هستید، اندام ها منبع بسیار خوبی از مواد مغذی هستند. یکی دیگر از وعده های غذایی مورد علاقه سگ های باست من ماهی دودی، برنج قهوه ای و کلم قرمز است. آزمایش کنید و یاد بگیرید که سگ شما چه چیزی را دوست دارد بخورد، و لازم نیست گران باشد. بیشتر خواربارفروشی ها قسمت هایی از حیوان را که انسان دوست ندارد بخورد (مانند پشت و گردن) که برای توله سگ شما کاملا مغذی و خوشمزه است، ارزان به شما می فروشند.