وبلاگ

سگ های کار چگونه تربیت می شوند؟

سگ های کار چگونه تربیت می شوند؟

سگ های کار چگونه تربیت می شوند؟

سگ های کار چگونه تربیت می شوند؟ فروش اینترنتی غذای سگ که خدماتی را ارائه می‌دهند، مانند سگ‌های بینا و سگ‌های نظامی، یا سگ‌های درمانی، اغلب برای انجام کار خود تحت آموزش‌های گسترده قرار می‌گیرند. این نوع آموزش معمولاً از طریق سازمانی انجام می شود که در آموزش مهارت های مورد نیاز این سگ ها بر اساس وظایفی که انتظار می رود انجام دهند، تخصص دارد. وقتی قصد دارید یک سگ کار داشته باشید، آیا باید برای آموزش از طریق سازمانی بروید یا آموزش را به تنهایی انجام دهید؟ در مورد آنچه که برای آموزش سگ‌های کار از طریق سازمان‌ها و از طریق خودآموزی لازم است بیشتر بیاموزید، بنابراین می‌توانید تصمیم بگیرید که کدام یک برای موقعیت شما بهترین است.

آموزش سازمانی برای سگ های کار

سازمان‌هایی که سگ‌های کار را آموزش دیده‌اند، با ایجاد اطاعت اولیه شروع می‌کنند. سگ ها قبل از اینکه بتوانند برای انجام وظایف خاص آموزش ببینند باید بتوانند دستورات را دنبال کنند. به منظور آموزش موفقیت آمیز سگ های کار، این سازمان ها به طور کلی از اصول خاصی پیروی می کنند، مانند ثابت بودن در هنگام دستور دادن، صبور ماندن در طول آموزش و مثبت ماندن. این اصول کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که سگ ها بهترین فرصت را برای یادگیری پیروی از دستورات و انجام وظایفی از ساده تا چالش برانگیز دارند.

مزایا و معایب آموزش سازمانی

اتکا به یک سازمان برای آموزش می‌تواند کار را برای شما آسان‌تر کند وقتی سگی کار می‌کنید. سگ شما باید از قبل بداند که چگونه وظایف خاصی را انجام دهد و از دستورات اطاعت کند. این بدان معنی است که شما دیگر نگران این نخواهید بود که بدانید چگونه سگ خود را به درستی آموزش دهید یا مجبور باشید برای گذراندن کل فرآیند آموزش وقت بگذارید.

به خاطر داشته باشید که باید اطمینان حاصل کنید که متوجه شده اید که سگ شما چگونه آموزش دیده است تا به همان روشی که سازمان انجام داده است، به دادن دستورات ادامه دهید. ایجاد هر گونه تغییری که به طور قابل توجهی با آموزش سازمانی متفاوت است ممکن است فروش اینترنتی غذای سگ شما را گیج کند. اشکال دیگر آموزش سازمان این است که آموزش می تواند به عنوان یک فرآیند پیوند مهم بین سگ ها و صاحبان آنها عمل کند. داشتن یک سازمان برای آموزش سگ شما به این معنی است که شما این فرصت را از دست می دهید. با این حال، راه‌های دیگری وجود دارد که شما و سگ کارتان می‌توانید با هم ارتباط برقرار کنید.

خودآموزی برای سگهای کار

سگ‌های کار نیز می‌توانند به‌جای اینکه مجبور باشند برای آموزش از طریق سازمانی بگذرند، خود تربیت شوند. هنگامی که سگ خود را خودآموزش می دهید، کنترل کاملی بر کل فرآیند آموزش دارید. شما می توانید این فرآیند را با سرعت خودتان طی کنید. به خاطر داشته باشید که شما باید همان اصولی را که سازمان ها هنگام آموزش سگ های کار انجام می دهند، رعایت کنید. همیشه با سگ خود صبور باشید، نگرش مثبت خود را در طول آموزش حفظ کنید و هنگام آموزش به سگ خود برای پیروی از دستورات مختلف از ثبات استفاده کنید. این اصول می‌تواند باعث شود که روند آموزش برای شما روان‌تر پیش برود و در عین حال جلسات آموزشی را تا حد ممکن برای شما و سگتان بدون استرس نگه دارند.

مزایا و معایب خودآموزی برای سگ های کار

هنگامی که تصمیم به استفاده از خودآموزی برای سگ کار خود دارید، به خاطر داشته باشید که باید مطمئن شوید که روش صحیح آموزش را می دانید. بسته به نوع سگ کاری که قصد دارید داشته باشید، ممکن است لازم باشد بر آموزش مهارت ها و دستورات مختلف تمرکز کنید. به عنوان مثال، آموزش سگ بینا شامل آموزش دادن به سگ برای راهنمایی صاحب خود در موقعیت های مختلف، از جمله عبور از خیابان است.

یکی از بزرگترین مزایای خودآموزی فروش اینترنتی غذای سگ شما این است که می توانید آموزش را با سرعتی که برای شما و سگتان راحت است انجام دهید. اگر سگ شما در یادگیری یک کار یا دستور خاص مشکل دارد، می توانید زمان بیشتری را برای آموزش اختصاص دهید. اگر سگ شما به راحتی وظایف یا دستورات دیگر را انجام می دهد، می توانید به کار یا دستور دیگری بروید. این آموزش خود هدایتی می تواند آموزش را برای شما و سگتان مثبت تر نگه دارد.

تشابهات آموزش سازمانی و خودآموزی

شباهت های خاصی بین آموزش سازمانی و خودآموزی هنگام آموزش سگ های کار وجود دارد. علاوه بر صبر، ثبات و مثبت بودن، هر دو نوع تمرین نیاز به تکرار دارند. سگ ها با تمرین کارها و دستورات تا زمانی که بتوانند آنها را به درستی انجام دهند یاد می گیرند. حتی اگر سگ کار شما آموزش های سازمانی را پشت سر بگذارد، می توانید انتظار داشته باشید که دستورات را تکرار کنید تا مطمئن شوید که آنها یاد گرفته اند. تکرار این کارها و دستورات را در ذهن سگ شما تازه نگه می دارد و خطر فراموشی نحوه انجام آنها را کاهش می دهد.

شباهت دیگر، تأکید بر ستایش و پاداش به جای تنبیه است. هم آموزش سازمانی و هم خودآموزی باید بر پاداش دادن به سگ ها برای پیروی از دستورات یا انجام وظایف همانطور که انتظار می رود متمرکز شود. تنبیه، مانند فریاد زدن یا ضربه زدن، هرگز نباید انجام شود. تنبیه سگ های کار در حین آموزش، دوماپت آنها را از رفتار منصرف می کند و می تواند باعث ترس و احتمالاً پرخاشگری آنها شود.

چه بخواهید از یک سازمان برای آموزش استفاده کنید یا سگ خود را به تنهایی آموزش دهید، مهم است که قبل از تصمیم گیری، جوانب مثبت و منفی هر کدام را بسنجید. این به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که روشی که برای آموزش سگ‌های کار انتخاب می‌کنید برای شرایط شما مؤثر است. فقط به یاد داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *