وبلاگ

سگ جدید خود را از کجا تهیه کنید

سگ جدید خود را از کجا تهیه کنید

سگ جدید خود را از کجا تهیه کنید

سگ جدید خود را از کجا تهیه کنید انتخاب سگ نیاز به تفکر زیادی دارد، اما تشخیص اینکه سگ جدید خود را از کجا تهیه کنید نیز نیاز به برنامه ریزی دارد. هنگامی که تصمیم گرفتید چه نوع سگی برای شما مناسب است، زمان آن رسیده است که به دنبال سگ جدید خود بگردید. گزینه های زیادی وجود دارد، اما برخی از آنها بهتر از بقیه هستند. درباره سازمان یا فردی که سگ جدید خود را از او می گیرید تحقیق کنید تا مشخص کنید که آیا آنها معتبر هستند یا خیر. سپس، به مکان نگهداری سگ ها بروید تا مطمئن شوید که فروش اینترنتی غذای سگ جدید شما از یک محیط سالم آمده است. لطفا اول به فرزندخواندگی سگ فکر کنید.

پناهگاه های حیوانات

این مکان ها می توانند مکان های خوبی برای جستجوی یک سگ جدید باشند. اگرچه بسیاری از سگ‌ها در پناهگاه‌ها سگ‌های نژاد مخلوط هستند، اما بسیاری از اوقات حتی می‌توانید یک سگ اصیل پیدا کنید! سگ های پناهگاه اغلب آموزش های قبلی و اجتماعی شدن دارند، اگرچه دیگران ممکن است از پس زمینه های مشکل دار باشند. با کارکنان و داوطلبان پناهگاه در مورد هر سگی که در نظر دارید صحبت کنید تا ایده ای از پیشینه و شخصیت به دست آورید.

سازمان های نجات

گروه های نجات برای یافتن بهترین خانواده ها برای سگ های بی خانمان اختصاص داده شده اند. برخی حتی به نژادهای خاص سگ اختصاص داده شده اند. اکثر سازمان های امداد و نجات سگ های خود را تا زمانی که بتوانند خانه های همیشه برای آنها پیدا کنند، در خانه های نگهداری می کنند. دوماپت این والدین خوانده معمولاً با سگ‌ها پیوند برقرار کرده‌اند و می‌توانند در مورد تاریخچه و شخصیت آنها چیزهای زیادی به شما بگویند. سازمان‌های امدادی معمولاً بسیار گزینش‌گر هستند، زیرا به این موضوع اهمیت می‌دهند که سگ‌های خود را به خانه‌های مناسب ببرند، بنابراین برای پاسخ به سؤالات زیادی آماده باشید.

پرورش دهندگان معتبر

اگر تصمیم به خرید یک سگ اصیل دارید، مطمئن باشید که یک پرورش دهنده آگاه و مسئول با شهرت خوب پیدا می کنید، نه یک پرورش دهنده حیاط خلوت یا کارخانه توله سگ. از دامپزشک و سایر صاحبان سگ خود بخواهید که ارجاع دهند، یا از یک سازمان نجات توصیه شده توسط یک باشگاه پرورشگاه ملی، مانند AKC Breeder Referral Contacts، ارجاع دریافت کنید. یک پرورش دهنده مسئول باید مایل باشد که محل را به شما نشان دهد و در مورد تاریخچه والدین به شما بگوید. مطمئن باشید که خانه یا لانه پرورش دهنده تمیز و بدون بو است. سگ ها و توله سگ های بالغ باید سالم و سرزنده به نظر برسند. اگر با پرورش دهنده راحت نیستید، توله سگ نخرید.

نکات احتیاطی

لطفا سگ جدید خود را از فروشگاه حیوانات خانگی خریداری نکنید. متأسفانه، این فروش اینترنتی غذای سگ اغلب از کارخانه های توله سگ هستند. اگرچه ممکن است سگ را از شرایط بد “نجات دهید”، اما از صنعت وحشتناکی حمایت می کنید که باید به پایان برسد. برخی از لانه های آنلاین نیز آسیاب توله سگ هستند، بنابراین قبل از تجارت با یک پرورشگاه آنلاین تحقیق کنید. در حالت ایده آل، ابتدا باید بتوانید از لانه بازدید کنید.

مراقب باشید که سگ خود را از طریق تبلیغات روزنامه ها و تابلوهایی با عباراتی مانند “آزادی به یک خانه خوب” بیاورید. متأسفانه، این سگ ها ممکن است از شرایط بد و صاحبان سگ های غیرمسئول باشند. نه تنها ممکن است با یک سگ ناسالم مواجه شوید، بلکه ممکن است افراد بی ملاحظه ای را نیز تشویق کنید که حیوانات خانگی خود را عقیم و عقیم نمی کنند.

تصمیم نهایی خود را بگیرید

هنگامی که فکر می کنید سگ مناسب را پیدا کرده اید، مطمئن شوید که او سالم به نظر می رسد. او باید چشم روشن و پر جنب و جوش با کت براق و خوش اشتها باشد. اگر توله سگ یا سگ نیازهای خاصی دارد (معمولاً به دلیل مشکلات جسمی یا خلقی)، مطمئن شوید که آماده رسیدگی به آنها هستید. توجه داشته باشید که سگ‌ها یا توله‌هایی که نشانه‌های پرخاشگری، ترس یا سایر مشکلات رفتاری را نشان می‌دهند احتمالاً به آموزش و توجه بیشتر شما نیاز دارند. این بدان معنا نیست که سگ ارزش کمتری برای یک خانه خوب دارد، اما باید بدانید که وارد چه چیزی می شوید. مطمئناً برای کسی خوب نیست که مجبور شوید سگ یا توله سگ جدید خود را به پرورش دهنده، پناهگاه یا گروه نجات برگردانید.

قبل از آوردن سگ جدید خود به خانه، باید یک بسته سگ/توله سگ جدید از پرورش دهنده یا گروه فرزندخواندگی تهیه کنید که حاوی اطلاعات کلی در مورد مراقبت از سگ جدید شما باشد. مطمئن شوید که خانه شما برای یک سگ جدید آماده است. همچنین، حتما فروش اینترنتی غذای سگ جدید خود را بلافاصله برای معاینه عمومی نزد دامپزشک ببرید. اگر سگ خود را به فرزندی قبول کردید، بدانید که در چند هفته اول چه انتظاری دارید. اگر در حال گرفتن توله سگ هستید، همه چیز را در مورد مراقبت صحیح از توله سگ یاد بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *