وبلاگ

ده مورد از لوازم ضروری آموزش سگ

ده مورد از لوازم ضروری آموزش سگ

ده مورد از لوازم ضروری آموزش سگ

ده مورد از لوازم ضروری آموزش سگ وسایل آموزش سگ می‌توانند به شما کمک کنند تا فرایند آموزش سگ خود را بهبود بخشید. این وسایل می‌توانند شامل انواع مختلفی از وسایل آموزشی گرفته تا منابع آموزشی و تربیتی باشند. برخی از این وسایل شامل کلیکرهای آموزشی، برس‌های آموزشی، توی‌های آموزشی، ویدیوها و کتاب‌های آموزشی می‌شوند. این ابزارها می‌توانند به شما کمک کنند تا بهترین روش‌ها و تکنیک‌های آموزش سگ را یاد بگیرید و فرایند آموزش را برای خود و سگتان بهتر و موثرتر کنید.

رفتار سگ

برای آموزش سگ، استفاده از خوراکی‌ها به عنوان پاداش برای رفتار خوب سگ می‌تواند بسیار موثر باشد. غذای سگ رویال کنین باید جذاب و مورد علاقه سگ باشد تا او را به همکاری و یادگیری ترغیب کند. غذای آموزشی باید کوچک باشد تا سگ به راحتی بتواند آن را مصرف کند

جعبه سگ

آموزش جعبه یکی از روش‌های سریع و ساده برای آموزش خانگی سگ است. جعبه‌ها نقش مهمی در تربیت سگ دارند و به شما این امکان را می‌دهند که سگ خود را در زمانی که نمی‌توانید به او نظارت کنید، در یک فضای امن محبوس کنید. این کار می‌تواند از بروز رفتارهای مشکل‌ساز مانند جویدن نامناسب و سایر رفتارهای مخرب جلوگیری کند. همچنین، جعبه باید مکانی شاد برای آسایش سگ شما باشد

کلیکر

صدای کلیک دستگاه کوچکی است که در دست شما قرار می‌گیرد و می‌توانید از آن برای ایجاد صدای کلیک هنگام انجام رفتاری که دوست دارید استفاده کنید. این فرآیند که به آن آموزش کلیکر گفته می‌شود، یک روش سریع و آسان برای آموزش سگ است. در حالی که یک کلیک برای آموزش سگ کاملاً ضروری نیست، اما به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که دقیقاً رفتاری را که می‌خواهید از سگ خود دریافت می‌کنید. دلیل آن این است که سگ شما صدای کلیک را با یک جایزه مرتبط می‌کند. بنابراین، می‌توانید به سرعت به سگ خود بگویید که کاری که انجام داده است، بدون تأخیر در دادن غذا به او صحیح است.

قلاده یا بند سگ

هر سگی به یک قلاده یا مهار نیاز دارد. جدا از نگه داشتن شناسنامه در صورت گم شدن سگ، قلاده‌ها نقش مهمی در تربیت سگ دارند. انواع مختلفی از یقه‌ها و بندها وجود دارد، و انتخاب شما ممکن است به نوع تمرین شما بستگی داشته باشد. یقه تخت یا قلاده مارتینگل برای آموزش سگ‌های تقویت کننده مثبت عالی است. برای سگ‌هایی که در پیاده‌روی به سختی کار می‌کنند، نگهدارنده سر یا مهار می‌تواند راه‌حل مناسبی باشد، زیرا کشیدن حسی غیرطبیعی برای ده مورد از لوازم ضروری آموزش سگ ایجاد می‌کند

قلاده سگ

افسار یکی دیگر از موارد ضروری برای آموزش سگ است. سگی که یاد می گیرد با یک افسار آزاد راه برود، احتمال بیشتری دارد که ورزش و تحریک ذهنی زیادی داشته باشد. این چیزها پله هایی برای رفتار خوب سگ شما هستند. هنگام انتخاب یک بند برای تمرین، از افسارهای جمع شونده خودداری کنید. اینها فقط به سگ شما می آموزند که سرگردانی به میل خود اشکالی ندارد. در عوض، یک سرب استاندارد شش فوتی انتخاب کنید و سگ خود را نزدیک نگه دارید.

کیسه را درمان کنید

با استفاده از کیسه‌های غذا می‌توانید زمان بندی خوراکی‌های غذای سگ رویال کنین را بهبود بخشید و آنها را همیشه نزدیک خود نگه دارید. این کیسه‌ها معمولاً روی حلقه کمربند شما آویزان می‌شوند و به شما این امکان را می‌دهند که هر جا که می‌روید، خوراکی‌هایی را با خود حمل کنید. این امر، به ویژه در روزهای اولیه آموزش سگ، بسیار مهم است. از این رو، داشتن یک کیسه غذا می‌تواند به شما کمک کند تا همیشه خوراکی‌های سگ را در دسترس داشته باشید و از زمان بندی مناسب برای آموزش سگ بهره مند شوید.

اسباب بازی های توزیع کننده را درمان کنید

برخی از رایج ترین مشکلات رفتاری سگ، مانند حفاری و جویدن مخرب، می تواند با جلوگیری از حوصله سگ شما جلوگیری شود. اسباب بازی های توزیع کننده Treat مانند Kongs و Buster Cubes برای این کار عالی هستند. می‌توانید این اسباب‌بازی‌ها را با چند خوراکی یا کمی کره بادام‌زمینی پر کنید و سگتان خوشحال می‌شود که برای بیرون آوردن میان‌وعده کار کند. از همه مهمتر، بسیاری از این اسباب بازی ها حتی برای قوی ترین جویدن ها نیز غیرقابل تخریب هستند. این بدان معناست که می توانید بارها و بارها از آنها برای رفع خستگی سگ استفاده کنید. سعی کنید داخل یکی را با کره بادام زمینی بپوشانید و آن را در فریزر قرار دهید تا طعم خنک و ماندگاری بیشتری داشته باشد.

جویدن اسباب بازی

مانند اسباب‌بازی‌های توزیع‌کننده، اسباب‌بازی‌های جویدنی برای سگ شما سرگرمی و تحریک است. آنها همچنین چیزی را ارائه می دهند که سگ شما مجاز است بجود. بسیاری از سگ‌ها که به حال خودشان رها می‌شوند، مبلمان، کفش، اسباب‌بازی و هر چیز دیگری را که بتوانند فک‌هایشان را درگیر کنند، می‌جوند. با تهیه اسباب‌بازی‌های زیاد برای جویدن سگ، او را از ایجاد عادت بد جویدن اقلام نامناسب جلوگیری می‌کنید. فقط مراقب اسباب‌بازی‌های جویدنی که انتخاب می‌کنید باشید و در زمانی که سگ‌تان اسباب‌بازی دارد، بر او نظارت کنید. برخی از اسباب‌بازی‌های جویدنی و استخوان‌ها برای سگ‌ها مضر هستند.

کمک های آرام بخش

اگر سگی ترسو دارید یا سگی دارید که از چیزهایی مانند رعد و برق و آتش بازی فوبیا دارد، چندین وسیله آرامبخش وجود دارد که می‌خواهید به جعبه ابزار آموزش سگ خود اضافه کنید. تعدادی از محصولات طراحی شده برای کمک به سگ ها برای مقابله با اضطراب وجود دارد. Thundershirt یکی از این محصولات است. شما این پوشش را روی سگ خود قرار می دهید و به کاهش ترس و اضطراب سگ شما کمک می کند. همچنین قلاده‌ها و اسپری‌های فرمون آرام‌بخش سگ (DAP) وجود دارد که برای آرام کردن سگ‌های ترسو طراحی شده‌اند. از دامپزشک خود در مورد مکمل های رفتاری خاصی که می توانند اثر آرام بخش داشته باشند، مانند سولیکوین سوال کنید.

کتاب ها و فیلم ها

نکته آخر، کتاب ها و فیلم های آموزش سگ را فراموش نکنید. آنها به شما این امکان را می دهند که از برخی از شناخته شده ترین مربیان سگ دنیا بدون ترک آسایش خانه خود مشاوره دریافت کنید. کتاب‌ها و ویدیوهایی وجود دارد که تقریباً هر سؤالی درباره آموزش و رفتار سگ که می‌توانید داشته باشید، پوشش می‌دهد. کتاب ها و فیلم ها همچنین می توانند یک دید کلی عالی از روش های مختلف تربیت سگ به شما ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *